Kelioniniai automobiliniai dėklai

  • Kelioniniai automobiliniai dėklai – tikri kelionių pagalbininkai tiek trumpoms, tiek ilgesnėms kelionėms automobiliu. Funkcionalūs, patogūs automobiliniai dėklai tvirtinami ant sėdynės, su atvirais bei uždarais skyriais susidėti reikalingiausius daiktus.

    Prekių nėra.
  • Kelioniniai automobiliniai dėklai – skirti kelionėms be rūpesčių! Ruošiantis kelionei daugiausiai rūpesčių sukelia daiktų susidėjimas, o kai keliaujama su vaikais, daiktų neišvengiamai yra kur kas daugiau. Kad visi reikalingiausi kelionės daiktai būtų savo vietoje, patogiai sudėti ir lengvai pasiekiami, siūlome rinktis tikrus kelionės automobiliu pagalbininkus – kelioninius automobilinius dėklus.

    Išskirtinio žavaus dizaino, funkcionalūs, o svarbiausia universalūs dėklai tiks bet kurio automobilio modeliui. Dėklai yra lengvai tvirtinami ant sėdynės, suskirstyti įvairių dydžių skyreliais, tad į juos patogiai galėsite sudėti kelionei skirtas užkandžių dėžutes, gertuves, vaikų žaislus, knygeles, higienos priemones bei daugelį kitų prekių kurių prireiks vykstant į keliones. Dėklai turi tiek atvirus, tiek uždarus skyrius apsaugotus tinkleliais, todėl galėsite susidėti ir smulkesnius daiktus, kurie bus apsaugoti ir nepasimes visos kelionės metu.

    Kelioniniai automobiliniai dėklai patogiai susilanksto, todėl nenaudojami jie užima itin nedaug vietos. Dėklai taip pat apsaugo automobilio sėdynę nuo purvo ar kitų nešvarumų pasitaikančių kelionės metu. Kruopščiai atrinkome pačius universaliausius ir patogiausius dėklus, kurie sužavės ne tik savo funkcionalumu, bet ir žavingu dizainu. Įvairios spalvos, paveiksliukai neabejotinai patrauks ir mažųjų dėmesį, sužadins jų smalsumą, tad kelionė bus kur kas spalvingesnė ir nuotaikingesnė.