Vystymo kilimėliai

 • Patogūs, funkcionalūs ir nedaug vietos užimantys vystymo kilimėliai. Išvykų metu vystymo kilimėliai leidžia patogiai pasirūpinti būtinąja vaiko higiena bet kurioje vietoje. Vystymo kilimėliai puikiai telpantys į kuprines ar rankines.

  Prekių nėra.
 • Vystymo kilimėliai – nepakeičiami tėvelių pagalbininkai išvykų, kelionių metu. Keliaujant su vaikais, visuomet atsiranda iššūkiu, o vienas jų – pasirūpinti daiktais bei būtinąja vaiko higiena. Nesvarbu ar išvyka yra ilgesnė ar trumpesnė, kartais neišvengiama užduotimi tampa vaiko vystymas. Kad kelionė sukeltų kuo mažiau rūpesčių, o vaiko butinąją higieną pasirūpinti būtų kuo paprasčiau – kruopščiai atrinkome vystymo kilimėlius, kad pervystyti vaiką būtų patogu bet kurioje vietoje.
  Vystymo kilimėliai kūdikiams itin funkcionalūs, patogiai susilanksto ir neužima daug vietos, todėl juos galėsite laikyti kuprinėje, ar rankinėje. Juos patogu naudoti tiek keliaujant automobiliu, tiek lėktuvu, ar kitu transporto. Patogu vykstant į svečius ar bet kurią kitą vietą, kilimėlis užtikrins, kad pasirūpinti būtinąją kūdikio higiena patogiai galėsite bet kurioje vietoje be jokio vargo.

  Vystymo kilimėlių privalumai ir savybės:

  •    Minkštas pagrindas, užtikrinantis patogumą kūdikiui vystymo metu.
  •    Patogiai susilanksto iki minimalaus dydžio.
  •    Kokybiškas bei lengvai prižiūrimas audinys.
  •    Neperšlampamas audinys.
  •    Kilimėliai su skyreliais, kuriuose patogiai susidėsite reikalingiausius vystymui skirtus daiktus – sauskelnės, merliukai, servetėlės ir kt.

  Visi kūdikio kilimėliai yra kruopščiai atrinkti, jie yra ne tik patogūs, bet ir saugūs naudoti. Kilimėliai pasiūti iš aukštos kokybės medžiagų, kurių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, kurios gali sukelti dirginimą ar kitą nepageidaujamą odos reakciją jautriai vaiko odelei. Vystymo kilimėliai – pagalbininkai Jūsų išvykų metu.