Kramtukai

  • Visi būtiniausi aksesuarai kūdikiams vienoje vietoje – kramtukai, čiulptukų laikikliai bei dėklai, kurie palengvina kūdikio kasdienybę bei priežiūrą. Platus dydžių, formų bei dizaino pasirinkimas.

    Prekių nėra.
  • Platus kokybe bei išskirtiniu dizainu žavinčių kramtukų, čiulptukų laikiklių bei dėklų pasirinkimas patiems mažiausiems, nuo pirmųjų mažylio dienų. Pirmaisiais mėnesiais kasdienybę bei vaiko priežiūrą tikrai palengvina maži, bet tačiau labai naudingi ir reikalingi daiktai. O vieni tokių – kramtukai. Niekam ne paslaptis, kad mažylis nuo pirmųjų dienų susipažįsta su jį supančia aplinka, mėnesiams bėgant jis jau pradeda čiupti daiktus, o dar vėliau jie keliauja ir į mažylio burnytę. Su daugeliu daiktų būtent vaikas susipažįsta juos dedant į burnytę. Čia į pagalba dažnai atkeliauja ir kramtukai, kurie neabejotinai tampa ir pagalba išdygusiems pirmiesiems vaikučio dantukams. Kramtukai yra saugūs, ekspertų sukurti pagalbininkai, kurie ne tik padeda nusiraminti, tačiau ir padeda dantukų dygimo etape, kuris ne visiems būna toks lengvas ir sklandus.

    Mūsų asortimente esantys kramtukai yra visiškai saugūs naudoti, neturi kenksmingų medžiagų, o be viso to dar ir žavi išskirtiniu dizainu, formomis bei dydžių pasirinkimu. Kiti ne mažiau naudingi bei kūdikio kasdieninę priežiūra palengvinantys daiktai – čiulptuko laikikliai ir dėklai. Juk tikrai buvo atvejų, kai čiulptukas netikėtai ima ir pradingsta, pradingsta tuomet, kai jo labiausiai reikia.

    Čiulptukų laikikliai pagelbės, kad išvengtumėte nemalonaus čiulptuko pametimo. Prie laikiklio prikabinamas čiulptukas užtikrina, kad jis bus visuomet vienoje vietoje, šalia, netikėtai nenukris ant žemės bei neišsipurvins. O žavintis laikiklio dizainas neabejotinai taps išskirtine stiliaus detale patiems mažiausiems.

    Be viso to, galite rinktis ir kokybiškus bei čiulptuko apsaugą užtikrinančius dėklus, kurie taip pat pagelbės, kad čiulptukas visuomet būtų savo vietoje saugus ir švarus.