Lavinamosios kortelės, knygos

  • Smagios, įdomios ir įtraukiančios lavinamosios priemonės kūdikiams. Lavinamosios kortelės, knygos skirtos lavinti, ugdyti bei formuoti kūdikio smegenų ląstelių formavimąsi, lavinti motorikos įgūdžius.

    Prekių nėra.
  • Kruopščiai atrinktos, išbandytos lavinamosios kortelės bei knygos kūdikiams, nuo pirmųjų mažylio dienų. Lavinamosios priemonės veiklams ne tik sukurtos smagiam, nuotaikingam laisvalaikiui, tačiau ir vaiko tobulėjimo bei lavinimo kelionei. O vaiko pažinimas su jį supančia aplinka prasideda jau nuo pirmųjų jo dienų – vaizdai, garsai, pojūčiai visa tai, mažyliui yra nauja, įdomu, smalsu. Nuo pirmųjų dienų jis susipažįsta ne tik su aplinka, bet ir formuojasi jo veiksmų sąmoningumas, vystosi ir bręsta smegenys, formuojasi už tam tikrus veiksmus atsakingi centrai. Todėl šiuo etapu tėvai, per tikslingai nukreiptas priemones gali prisidėti prie vaiko ugdymo ir jo kaip asmenybės formavimo.

    Lavinamąsias korteles esančias mūsų asortimente galite naudoti nuo pirmųjų mažylio dienų, juoda balta kortelės, juoda balta raudona kortelės jau paaugusiems mažyliams bei spalvingos kortelės kūdikiams nuo pusės metų. Bei kitos lavinamosios kortelės, skatinančios vaiko smegenų ląstelių formavimąsi, stimuliuojančios regėjimą, gerinančios koncentraciją, dėmesį detalėms, lavina vaiko motorikos įgūdžius.

    Lavinamosios kortelės bei knygos kūdikiams smagi ir įtraukianti veikla ne tik patiems mažiausiems, bet ir tėvams, kuri ne tik praturtina laisvalaikį, bet ir prisideda prie vaiko ugdymo smagiai, o svarbiausia nenuobodžiai. Korteles bei knygas galite rinktis atitinkamai pagal vaiko amžių.

    Visos asortimente esančios kortelės ir knygos yra saugios naudoti, neturi aštrių kampų ar detalių kurios galėtų sužeisti vaiką.