Žaislai

  • Kokybiški, įtraukiantys ir lavinantys žaislai kūdikiams nuo pirmųjų dienų. Mediniai, silikoniniai žaislai, kaladėlės, barškučiai, muzikiniai bei lavinamieji išskirtinio dizaino žaislai kūdikiams.

    Prekių nėra.
  • Vaikystė neįsivaizduojama be pirmųjų žaislų, o mes pasiruošę pasiūlyti išskirtinės kokybės, išbandytus, kruopščiai atrinktus bei prasmingus kūdikio žaislus, kurie jį lydės nuo pirmųjų jo dienų.
    Žaislai padeda kūdikiams labiau susipažinti su jį supančia aplinką, pažinti pirmąsias spalvas, formas, bei garsus. Žaislas yra tarsi pirmasis pagalbininkas tėvams bendraujant su vaiku ir vaikui susipažįstant su aplinka. Žaislai tampa ne tik smagiu užsiėmimu, tačiau ir prasminga veikla, per kurią yra tobulėjama.

    Sumeile.lt asortimente rasite platų, tačiau kruopščiai atrinktų žaislų pasirinkimą kūdikiams – patvarūs ir ilgaamžiai mediniai žaislai, kaladėlės, barškučiai, bokštai, minkšti, muzikiniai bei lavinamieji žaislai. Asortimente esantys žaislai kūdikiams nustebins ne tik kokybe, bet ir išskirtiniu dizainu, kuris taps akcentu vaiko kambaryje. Išsirinkite žaislus vaikams pagal amžių, dydį, formas bei dizainą.

    Visi žaislai yra kruopščiai atrinkti ir išbandyti. Saugūs naudotis, nes juose nėra jokių kenksmingų medžiagų ar vaiką galinčių sužeisti aštrių detalių. Smagiai, įtraukiančiai ir smalsiai vaikystei, žaislai nuo pirmųjų dienų.