Lavinamosios knygos, kortelės

  • Platus išskirtinių, originalių bei smagią ir nuotaikingą veiklą užtikrinančių lavinamųjų knygų ir kortelių pasirinkimas vaikams. Lavinamosios priemonės ugdo ir lavina vaiką bei leidžia smagiai pasinerti į pažinimo kelionę.

    Prekių nėra.
  • Sutiksite, kad vaikų laisvalaikis bei veikla su vaikais turi būti ne tik įdomi, smagi, bet tuo pačiu ir naudinga, lavinanti bei ugdanti. Tam kruopščiai sukūrėme ir atrinkome lavinamąsias knygas bei korteles vaikams, kurios leis tobulėti, augti ir pažinti aplink supantį pasaulį.

    Čia surasite lavinamąsias korteles sukurtas pagal pasaulyje gerai žinoma Montessori metodą, leidžiantį pažinti įvairius objektus, mokytis jų pavadinimus, skaityti, spręsti įvairias užduotėlės, o taip pat smagiai pasinerti ir į žaidimų pasaulį. Teigiamų emocijų užtaisas – komplimentų, pozityvių žinučių kortelės, kurios vaiko dieną pavers dar pozityvesne ir smagesne. Juk vaikai tobulėja, mokosi tik per tam tikrą, tikslingai nukreiptą veiklą ir priemones. Tad lavinamosios knygos bei kortelės taps ta priemone, kuri leis pasinerti į įdomią ir smagią vaikų lavinamąją veiklą. O mes užtikriname, kad šios lavinamosios priemonės patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėvams.

    Daugelis lavinamųjų knygų ir kortelių yra universalios, jas galima naudoti su įvairaus amžiaus vaikais. O jų panaudojimo galimybės itin plačios, ne tik mokytis, bet ir spręsti įvairias užduotėles, žaisti įvairius žaidimus.

    Kortelės padės ugdyti ir lavinti vaiko vaizduotę, kūrybiškumą, skatins vaiko savarankiškumą, prisidės prie skaitymo ir rašymo įgūdžių, ugdys vaiką pasitikėti savo jėgomis bei išlaisvins jo mintis bei leis įdomiai ir smagiai leistis į pažinimo kelionę visai šeimai. Visos asortimente esančios kortelės ir knygos yra saugios naudoti, neturi aštrių kampų ar detalių kurios galėtų sužeisti vaiką.