Apyrankės

  • Puošnios, išskirtinės bei kiekvienai dienai tinkančios apyrankės Jūsų stiliui. Natūralių akmenų, raudono siūlo apyrankės pritraukiančios sėkmę bei laimę. Apyrankės moterims, vyrams, vaikams bei paaugliams. Platus apyrankių pasirinkimas.
     

    Prekių nėra.
  • Apyrankės mažas, tačiau stilių pabrėžiantis ir išskirtinumo suteikiantis papuošalas. Apyrankės laikomos vienais seniausių papuošalų, kuriais buvo puošiamasi net prieš tūkstančius metų. Tiesa, tuomet apyrankės buvo ne tik papuošalai, tačiau sėkmę ir laimę pritraukiantys simboliai ir labai brangūs talismanai. Tokiu aksesuaru apyrankės išlikusios ir iki šių dienų, jos ne tik puošnus stiliaus aksesuaras, tačiau ir talismanu galintis tapti simbolis.

    Savo asortimente kruopščiai bei su meile atrinkome tik kokybiškas ir išskirtinio stiliaus apyrankes. Natūralių akmenų, išskirtinės apyrankės, kurios ne tik puošia, bet ir pritraukia sėkmę. Čia rasite išskirtines natūralių akmenų čakrų apyrankes, raudono siūlo bei daugelį kitų išskirtinių apyrankių, kurios taps Jūsų sėkmės simboliu, saugos nuo blogos energijos bei pritrauks laimę į Jūsų namus. Apyrankės papuoš Jūsų stilių ne tik švenčių metu, bet ir kiekvieną dieną.

    Išskirtinio stiliaus apyrankės gali tapti ir puikia dovana artimam žmogui gimtadienio, Kalėdų ar kitų švenčių proga. Daugelis mūsų asortimente esančių apyrankių yra universalios, tad tinka ne tik moterims, bet ir vyrams, vaikams bei paaugliams. Apyrankes galėsite priderinti ne tik prie drabužių, bet ir kitų aksesuarų – laikrodžių, auskarų, kaklo papuošalų, diržų, akinių bei kitų stiliaus priedų.