Raudono siūlo apyrankės

 • Išskirtinės raudono siūlo apyrankės Jūsų stiliui. Raudono siūlo apyrankė saugo nuo ligų, nesėkmių, pritraukia sėkmę bei teigiamai veikia žmogaus bioenergetiką. Raudono siūlo apyrankė puiki dovana sau bei artimam žmogui.

  Prekių nėra.
 • Raudono siūlo apyrankės – tai sėkmės ir apsaugos simbolis ant Jūsų rankos. Tai ne tik puošni stiliaus detalė, tačiau ir gilias tradicijas menantis ir sėkmę pritraukiantis simbolis. Šios apyrankės dar kitaip ir yra vadinamos apsaugos simboliu. Raudono siūlo tradicija atkeliavo iš Izraelio, o jos istorija minima net ankstyvuosiuose amžiuose. Raudonas siūlas tuo metu asocijavosi su apsauga nuo blogio, o jo nešiojimas ant rankos buvo tarsi simbolis pritraukiantis sėkmę. Taip ilgainiui raudono siūlo apyrankės tapo apsauga nuo blogų žmonių, nužiūrėjimo bei sėkmės pritraukimo simboliu. Buvo ir yra tikima, kad raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių bei pritraukia sėkmę ir saugo.

  Raudono siūlo apyrankės dabar yra ne tik laikomos sėkmės simboliu, bet ir išskirtine stiliaus detale. Raudona spalva simbolizuoja gyvybę, sėkmę, bei yra prabangos Jūsų stiliui suteikianti spalva. Yra tikima, kad raudono siūlo apyrankės saugo nuo blogos akies, bei pritraukia sėkmę, jeigu jos yra nešiojamos ant kairės rankos, nes būtent ši ranka simbolizuoja kūną, sielą ir per ją žmogus priima apsauginę energiją.  

  Raudono siūlo apyrankės reikšmė:

  •    Apsaugo nuo ligų, nesėkmių bei nužiūrėjimo.
  •    Pritraukia sėkmę.
  •    Raudona spalva turi didžiausią poveikį žmogaus bioenergetiniam laukui.
  •    Išskirtinė stiliaus detalė.

  Sėkmės simboliu galite pasipuošti ne tik Jūs, bet ir šia apyranke galite pradžiuginti artimą žmogų. Raudono siūlo apyrankės yra universalios, jos puikiai tiks tiek moterims, tiek vyrams, vaikams bei paaugliams.