Vaikams

  • Platus kokybiškų ir kruopščiai atrinktų prekių pasirinkimas vaikams. Nuotaikingam ir įdomiam laisvalaikiui praleisti mediniai, silikoniniai, įvairaus dizaino ir tipo žaislai, dėlionės, lavinamosios priemonės bei išskirtinės smėlio terapijos priemonės.

    Prekių nėra.
  • Platus kokybiškų, kruopščiai ir su meile atrinktų prekių pasirinkimas vaikams. Čia galite įsigyti prekes, kurios vaiko laisvalaikį pavers įdomiu, linksmu bei nuotaikingu. Prekės su kuriomis ne tik žaisite, tačiau ir mokysitės, augsite kartu su jomis, tobulėsite ir leisitės į nepamirštamą ir smagią pažinimo kelionę. Vaikų prekių kategorijoje rasite platų žaislų pasirinkimą – mediniai, silikoniniai, kartoniniai, įvairių formų ir dizaino žaislai, kurie prisidės prie itin gausių emocijų, bei smagaus laisvalaikio praleidimo. Koncentraciją ir atkaklumą skatinančios įdomios bei įtraukiančios dėlionės. Taip pat platus lavinamųjų knygų ir kortelių pasirinkimas įvairaus amžiaus vaikams. Lavinamosios priemonės vaikams ne tik suteikia įdomią ir smagią veiklą, tačiau ir ugdo, lavina vaiko motoriką, ugdo kūrybiškumą, vaizduotę, gerina dėmesį bei koncentraciją.

    Kūrybiškoms veikloms puikiu pasirinkimu taps plastilino, modelino rinkiniai. O nepamirštamų emocijų vaikams tikrai suteiks išskirtiniai gleivių pavidalo žaislai vadinamieji – slaimai. Kurie ne tik veikia kaip antistresinis žaislas, tačiau ir leidžia sukurti daug įvairių formų, herojų vaikų žaidimuose. Siekiame, kad mūsų asortimente prekės būtų ne tik įdomios ir smagios, tačiau ir naudingos, išskirtinės bei kuriančios nepamirštamas emocijas. Čia taip pat rasite ir žaislų, įdomių veiklų, kurios kartu ir lavina bei teigiamai veikia vaiką. Vaikų prekių kategorijoje taip pat galėsite išsirinkti ir kinetinio smėlio bei smėlio terapijos priemones, kurios teigiamai veikia vaikų centrinę nervų sistemą bei stimuliuoja smegenų dalis, kurios yra atsakingos už kalbą, dėmesio koncentraciją ir atmintį.

    Visos vaikų prekės bei žaislai yra saugūs naudoti, jų sudėtyje nėra nesaugių ingredientų. Esame už saugią bei smagią vaikystę.