Žaislai

  • Platus kokybiškų, įtraukiančių, smagių bei lavinamųjų žaislų pasirinkimas vaikams. Mediniai, silikoniniai, kartoniniai, muzikiniai bei edukaciniai įvairių formų, dizaino ir paskirčių žaislai vaikams.

    Prekių nėra.
  • Vaikystė tikriausiai neįsivaizduojama be žaislų. Juk žaislai ne tik sukuria teigiamas emocijas, praturtina laisvalaikį, leidžia pasinerti į smagius ir nuotaikingus žaidimus, tačiau vaikams leidžia ir atsiskleisti, įsikūnyti į tam tikrus personažus, taip skatinamas jų kūrybiškumas,vaizduotė, o tuo pačiu ir pažinimas, smalsumas. Ir nors sutiksite, kad žaislų įvairovė itin gausi ir kartais išsirinkti žaislą gali tapti tikra užduotimi, mes kruopščiai atrinkome tik išbandytus, bei klientų mėgstamus žaislus vaikams.

    Žaislai yra vienos pagrindinių priemonių, kurios leidžia susipažinti su aplink supančiu pasauliu, o taip pat ir išreikšti save. Šioje kategorijoje rasite platų išskirtinių, edukacinių, vaizduotę ir kūrybiškumą bei smagų laisvalaikį paverčiantį žaislų pasirinkimą. Ilgaamžiai ir kartu su vaiku augantys, išskirtinio dizaino mediniai žaislai, išskirtinės kokybės silikoniniai žaislai, dėlionės, kaladėlės, bokštai, formelių rūšiuokliai, traukiami bei minkšti žaislai. Įvairaus amžiaus vaikams skirti lavinamieji žaislai, kurie lavina vaiko motoriką, atmintį, mąstymą, padeda susipažinti su raidelėmis bei skaičiukais.

    Tikime, kad žaislai taps smagiu užsiėmimu ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Juk visi žaidimai tampa kur kas smagesni, įdomesni ir vaikui sukuria kur kas daugiau teigiamų emocijų kai kartu prisijungia ir tėveliai ar kiti šeimos nariai. Todėl atrinkome tokius žaislus, kurie įtrauks į smagius žaidimus ne tik mažus, bet ir didelius.

    Visi žaislai yra kruopščiai atrinkti ir išbandyti. Saugūs naudotis, nes juose nėra jokių kenksmingų medžiagų ar vaiką galinčių sužeisti aštrių detalių. Smagiai, įtraukiančiai ir smalsiai vaikystei.