Apie mus

 • Tikriausiai sutiksite, kad sunku išsirinkti prekių gausoje? Sumeile.lt gimė tam, kad nereiktų blaškytis gausoje, o esame tam, kad galėtume jus džiuginti mūsų jau išbandytomis, kruopščiai ir su meile atrinktomis prekėmis vaikams, tėvams ir net jaukiems šeimos namams.

  Susipažinkime! Esu dviejų vaikų mama, tad kasdien susiduriu su kasdienybės iššūkiais, vaikų auklėjimu ir ugdymu. O šioje kelionėje neišvengiamais pagalbininkais tampa ir įvairūs daiktai – tokie kaip vaiko priežiūros, lavinimo prekės bei dar kitos įvairios prekės, kurios ne tik palengvina, tačiau ir įnešą įdomų, smagų ir nuotaikingą oro gūsį į mūsų šeimą. Kur tobulėja ir kur smagu ne tik vaikams, bet ir mums – tėvams.

  Esame šeima, kurie nuolatos domisi naujovėmis, įvairiomis vaikų lavinimo priemonėmis, išskirtinio dizaino daiktais bei buitį, kasdienybę bei vaikų auginimą palengvinančiomis, tačiau tuo pačiu įtraukiančiomis ir įdomiomis prekėmis. Mūsų tikslas, kad prekės būtų skirtos ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Svarbu ne prekių gausybė, o jų nauda, kokybė, todėl pas save turime tik išbandytas ir patikrintas prekes, kad toje prekių gausoje netektų pasiklysti.

  Mūsų el.parduotuvėje rasite platų priežiūros, higienos prekių pasirinkimą kūdikiams, lavinamąsias priemones, žaislus, baldus jau paaugusiems vaikams bei vaiko kambariui, o taip pat vaiko priežiūrą, kasdienybę palengvinančias prekes tėveliams bei jaukiems šeimos namams. Mūsų tikslas, kad visos prekės būtų ne tik kokybiškos, išskirtinės, bet ir saugios naudoti. Visos lavinamosios priemonės, žaislai bei kiti gaminiai vaikams yra saugūs naudoti, juose nėra nesaugių ingredientų (bpa, švino, nikelio ir kt.).

  Nuolatos augame, ieškome, išbandome įvairias prekes, kurias vėliau galime pristatyti ir džiuginti Jus. Mums svarbi Jūsų nuomonė, atsiliepimai, bei didžiausias įvertinimas – AČIŪ. Drąsiai priimame visus pasiūlymus ir pageidavimus.

  Susitinkame ten, kur gyvena laimė visai šeimai.