Kūdikiams

  • Išskirtinės, kokybe bei išskirtiniu dizainu žavinčios kūdikių prekės nuo pirmųjų mažylio dienų. Priežiūros, higienos, laisvalaikio prekės. Platus aksesuarų, higienos prekių, lavinamųjų priemonių bei žaislų pasirinkimas.
     

    Prekių nėra.
  • Platus kokybiškų ir kruopščiai atrinktų prekių asortimentas patiems mažiausiems, nuo pirmųjų mažylio dienų. Čia galite įsigyti ne tik prekes kūdikio kraiteliui, pasiruošimui jo gimimui, tačiau ir prekes kurios bus naudingos ir būtinos pirmaisiais kūdikio mėnesiais. Kruopščiai atrinktos kūdikių prekės palengvins kūdikio priežiūrą, higieną bei prisidės prie ramesnio vaiko miego bei laisvalaikio dienos metu.

    Sumeile.lt kūdikių kategorijoje rasite visa tai, kas reikalingiausia vaikui nuo pirmųjų jo dienų – itin kokybiški ir saugūs naudoti čiulptukai, patogumo suteikiantys čiulptukų laikikliai ir dėklai. Pirmųjų mėnesių nepamainomi daiktai – kramtukai, kurie yra gaminami tik iš saugių medžiagų, savo sudėtyje neturintys jokių cheminių ar nesaugių priedų. Jau paaugusiems mažyliams, pirmiesiems dantukams – saugūs ir patogūs naudoti dantų šepetukai. Saldžiam vaiko miegeliui bei poilsiui siūlome išskirtinio dizaino migdukus. Jau paaugusiems mažyliams rasite specialius kilimėlius, lavinamuosius stovus, lavinamąsias korteles bei knygas, kurios neabejotinai prisidės prie vaiko ugdymo ir lavinimo. Lavinamosios kortelės kūdikiams nuo pirmųjų mėnesių stimuliuoja naujagimių regėjimą, gerina koncentraciją, skatina smegenų ląstelių formavimąsi, lavina motorikos įgūdžius. Ir žinoma, kokia vaikystė be pirmųjų žaislų. Mūsų asortimente rasite kokybe pasižyminčius, išskirtiniu dizainu žavinčius bei saugius naudoti žaislus nuo pirmųjų mažylio dienų. Patvarumu ir ilgaamžiškumu žavintys mediniai, silikoniniai žaislai. Muzikiniai, lavinamieji žaislai, kurie ne tik prisideda prie smagios ir įdomios mažylio vaikystės, tačiau ir padeda susipažinti su aplink supančiu pasauliu.

    Visos kūdikių priežiūros, higienos bei laisvalaikio prekės yra saugios naudoti, jų sudėtyje nėra nesaugių ingredientų. Esame už saugią bei smagią vaikystę.